تمرکز سايت هاي شرط بندي در ايران روي چيست؟

اين که چرا در سال‌هاي اخير سايت‌هاي شرط بندي، پيش بيني، پوکر و کازينو بر فعاليت در ايران متمرکز شده اند و با ميزان گسترده نيز مشغول فعاليت هستند سوالي است که واقعا براي آن پاسخ قابل تأملي وجود ندارد، اما هر چه هست اين سايت‌ها هر روز قربانيان بيشتري را در ايران به دام خود مي‌اندازند و مردمي که در اين شرايط اقتصادي، به سختي پول در مي‌آورند قرباني اين سايت‌ها مي‌شوند؛ کاربراني که مي‌خواهند در اين سايت‌ها ثبت نام کنند يا ثبت نام کرده اند و از هزاران خطر بالقوه‌اي که براي پولشان وجود دارد، بي اطلاع هستند.


بي توجهي به درگاه پرداخت آنلاين توسط کاربران


گردانندگان سايت‌هاي قمار و کازينو آنلاين ايراني با طراحي درگاه‌هاي بانکي پرداخت الکترونيکي جعلي اطلاعات بانکي کاربراني که قصد دارند براي شروع شرط بندي پولي را وارد کنند به سرقت مي‌برند و حساب آن‌ها را خالي مي‌کنند.

اين موضوع در حالي است که بارها بانک مرکزي و ساير بانک هاي عامل و نيز مسئولان وزارتخانه مرتبط تأکيد کرده اند که شهروندان هنگام خريد اينترنتي به آدرس درگاهي که از آن قصد خريد دارند، دقت کنند.

روياي ميليونر شدن در يک شب


معمولا در چند بازي اول، مبالغي بابت بردن پرداخت مي‌شود و بعد با ارائه آفر‌هاي جذاب افراد را براي شرط بندي بعد ترغيب و با بالا بردن ضرايب، حسابي آن‌ها را وسوسه مي‌کنند. حال که فرد در بازي شرکت کرد اگر ببرد به دلايلي مديرسايت ديگر پاسخ گو نيست و، چون تمام اين ارتباطات مجازي است و سرور‌ها و حتي خود مدير در خارج از کشور هستند به سادگي اصل پول و مبلغي که برنده شده اند به آن‌ها پرداخت نمي‌شود و کاربران نيز نمي‌توانند به جايي شکايت کنند چرا که اصل ورود آن‌ها به اين سايت‌ها غيرقانوني بوده است. اگر بازنده شوند هم به احتمال زياد براي جبران پول از دست رفته، مجدد تلاش مي‌کنند و بيشتر در اين باتلاق فرو مي‌روند.جر زني در بازي


اگر کمي به برنامه نويسي تسلط داشته باشيد مي‌توانيد اين موضوع را حدس بزنيد. در اين سايت‌ها وقتي شرط بندي از مبلغي فراتر مي‌رود برنامه طوري پيش مي‌رود که برگه‌هايي که به فرد داده يا تاس‌هايي که براي او ريخته مي‌شود به گونه‌اي است که کاربر مي‌بازد.راه اندازي چند ساعته سايت


در اين روش وب‌سايت‌هايي چند ساعت مانده به شروع بازي براي پيش بيني راه‌اندازي مي‌شوند مثل چيتا بت فارسي و با هزينه تبليغات در کانال‌هاي پربيننده افراد را براي ثبت نام و شرط بندي وسوسه مي‌کنند و بعد از پايان بازي سايت از دسترس خارج مي‌شود.

شايد براي بسياري از افراد شرکت کننده در اين بازي ها اين سئوال و اميد وجود داشته باشد که بالاخره حسابشان اگر خالي شود از بانک آنها به حساب ديگري که قابل رديابي است ريخته خواهد شد و آنها مي توانند با پيگيري اين مسئله را اثبات و مال خود را استيفا کنند. اين افراد آگاه نيستند که مجريان چنين سايت هايي براي پنهان کردن رد پول‌ها هم از حساب افراد کم‌سن و بيسواد در روستا‌ها و مناطق دور افتاده استفاده مي‌کنند که پيگيري قضايي اين اتفاق هم نتيجه خاصي ندارد.

 

 


دانلود رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


mackesh-dahesh مینو رایانه Steve چه... خرید و فروش عمده موزر Eric VOLOME MUSIC قورشاقلو کندی نیک